Mei
Gezinsnamiddag tijdens de Week van de Opvoeding
Leer ARhus beter kennen tijdens een gezellige gezinsnamiddag
- ARhus i.s.m. Stad Roeselare en andere partners
- ARhus De Munt, De Munt 8, Roeselare
-
-
Basistarief €0.00
gratis voor iedereen
Leer ARhus beter kennen tijdens de gezinsnamiddag op vrijdag 22 mei. Kom tussen 15u en 18u langs op het plein De Munt om samen een verhaaltje te lezen, kennis te maken met het ruime aanbod van ARhus en de zomeractiviteiten te ontdekken.
Praktisch
- Inschrijven is niet nodig, kom gewoon langs tussen 15u en 18u.
- Deze activiteit is gericht op gezinnen met kinderen tussen ongeveer 3 en 5 jaar, maar iedereen is welkom.
Over de Week van de Opvoeding
Opvoeden is niet altijd gemakkelijk, maar zit vol mooie momenten. Een glimlach, een ontdekking, een knuffel, samen lachen. Door samen te genieten, groeien kinderen én ouders/opvoeders. Daarom staat de Week van de Opvoeding dit jaar stil bij kleine gelukjes, elkaar inspireren en ontdekken hoe plezier de basis kan zijn voor een warme en sterke band.
De Week van de Opvoeding in Roeselare is een initiatief van Huis van het Kind Roeselare in samenwerking met Stad Roeselare, ARhus, De Living, Motena, Kidz, huisvandemens Roeselare, VOC Op Stap en CAW.