Dit is Zuid-Amerika
Anita Ganeri
1 exemplaar
Beschikbaarheid | Uitgave | Plaats in de bib |
---|---|---|
Aanwezig |
Corona, 2014 |
VERDIEPING 2 : BABILLE : TAAL EN VERHAAL INFO (ORANJE) : TAAL - OVER JEUGDL Kas ![]()
Taal |
Mart Seerden
In dit deel uit de zesdelige reeks 'Ik schrijf…'* wordt op heldere en overzichtelijke wijze ingegaan op het leren schrijven van brieven, ansichtkaarten en e-mails. Er is aandacht voor soorten brieven en in het bijzonder voor de opbouw en de opzet van een brief: van envelop tot afzender en van adres tot datum tot aanhef. Ook wordt er ingezoomd op de stijl van schrijven: formeel of informeel. De informatie is eenvoudig en toegankelijk. Realistische, trefzekere kleurenfoto’s vullen de tekst aan. In opvallende gele tekstballonnen bij de illustraties wordt kenmerkende informatie geaccentueerd. Vetgedrukte woorden in de tekst staan in de woordenlijst achterin. Een handige dubbelpagina met schrijftips en motiverende aanmoedigingen besluit het tekstgedeelte. De uitgave (2013), oorspronkelijk Engelstalig, is vertaald in goed Nederlands. Bevat een eenvoudig register en enige verwijzingen naar boeken en websites. Goede en praktische uitgave die kinderen stimuleert om o.a. te gaan schrijven en hun woordenschat te ontwikkelen. Vanaf ca. 8 t/m 11 jaar.
Laat hieronder weten op welk e-mailadres je een bericht wil krijgen als dit item beschikbaar is. Dit is geen reservering. Je krijgt geen voorrang om dit item te lenen.
Je gaat akkoord dat we je een mail sturen om je aanvraag te bevestigen en je te verwittigen wanneer jouw artikel binnen is. Deze mails zijn eenmalig. Je kan je toestemming op elk moment intrekken via de link in de bevestigingsmail.