Aap op straat
Leo Timmers
Beschikbaarheid | Uitgave | Plaats in de bib |
---|---|---|
2 items uitgeleend
|
Em. Querido's Uitgeverij, 2022 |
VERDIEPING 2 : BABILLE : Kleuter : avontuur - fantasie ![]()
Griezelen |
Niet beschikbaar |
Em. Querido's Uitgeverij, 2022 |
VERDIEPING 2 : BABILLE : Kleuter : avontuur - fantasie ![]()
Griezelen |
1 exemplaar
Beschikbaarheid | Uitgave | Plaats in de bib |
---|---|---|
Aanwezig |
Em. Querido's Uitgeverij, 2022 |
Kleuter : avontuur - fantasie ![]()
Griezelen |
Beschikbaarheid | Uitgave | Plaats in de bib |
---|---|---|
Uitgeleend
|
Em. Querido's Uitgeverij, 2022 |
Kleuter : Avontuur - Fantasie ![]()
Griezelen |
1 exemplaar
Beschikbaarheid | Uitgave | Plaats in de bib |
---|---|---|
Aanwezig |
Em. Querido's Uitgeverij, 2022 |
Kleuter : avontuur - fantasie ![]()
Griezelen |
Ton Jansen
Vier eenden willen op avontuur. Daarom gaan ze voor het eerst naar het grote meer. Drie eenden voorzien geen problemen, maar voor eend Erik is het bepaald geen geruststellend tripje. Hij heeft vernomen dat er in het meer een vreselijk monster zit. Voor de zekerheid neemt hij een duik en ontdekt de monsterlijke onderwaterwereld. Als Erik is verdwenen, zijn de andere eenden toch erg ongerust. Is Erik het slachtoffer geworden van het blijkbaar toch aanwezige monster? Prentenboek dat volop vermaak biedt, zowel qua tekst als beeld. De korte tekst is krachtig, waarbij vrijelijk wordt gespeeld met lettergroottes. De kleurrijke monsters en vooral hét monster zelf (soort onderzeeër) ogen vriendelijk. Visueel hoogtepunt is de uitklappagina in het midden van het boek. Timmers krijgt veel lof toegezwaaid. In 2013 kreeg hij de Zilveren Griffel voor ‘Wij samen op stap’ en ‘Een huis voor Harry’ kreeg de eervolle vermelding ‘Prentenboek van het Jaar 2019’. Het ‘Monstermeer’ is wederom een fraai, humor- en fantasievol prentenboek dat naadloos in het oeuvre van de kunstenaar past. Vanaf ca. 4 jaar.
Lieve Cools
2/ei/03 m
Vier eenden gaan voor de eerste keer naar het grote meer. Erik vertrouwt het daar niet zo ... Hij hoorde dat er een verschrikkelijk monster in het water zit. Zijn drie andere vrienden geloven daar niets van. Na veel aarzelen sluit hij mee aan en springt ook het water in. Maar plots gilt hij het uit omdat hij een monster ziet. Zijn vrienden geloven hem niet en vinden het niet grappig. Erik heeft al snel door dat het een heel vriendelijk monster is en duikt met hem de diepte in. Daar komt hij terecht in een heuse monsterstad. Plots hebben zijn vrienden door dat ze Erik niet meer zien en eentje voelt iets onder water ... Hoe zou dit aflopen?
Grappig verhaal over vier eenden en een hele resem monsters. Ongelooflijk leuk geschreven en ook de illustraties zijn helemaal mijn ding. De mooie kleuren en veel details maken het helemaal af. Ook heel tof is dat je in het boek twee bladzijden hebt die je kan openvouwen om een groot overzicht te krijgen van de 'monsterstad' .
Het is zeker de 5 sterren waard en wil het dan ook iedereen aanraden. Ik heb al veel zin om ermee aan de slag te gaan!
Laat hieronder weten op welk e-mailadres je een bericht wil krijgen als dit item beschikbaar is. Dit is geen reservering. Je krijgt geen voorrang om dit item te lenen.
Je gaat akkoord dat we je een mail sturen om je aanvraag te bevestigen en je te verwittigen wanneer jouw artikel binnen is. Deze mails zijn eenmalig. Je kan je toestemming op elk moment intrekken via de link in de bevestigingsmail.