In de oertijd bereiden de holbewoners zich voor op de komst van een hongerige sabeltandtijger. Uiteindelijk weet de jonge Olun het beest te bedwingen… met een tekening! Groot prentenboek met kleurrijke, grappige tekeningen. Vanaf ca. 5 jaar.
Een groep piraten vindt op een dag een mandje op zee waar een baby in ligt. Ze besluiten het meisje te houden. Zelda groeit op tot de stoerste piraat van allemaal. Prentenboek met paginagrote, kleurrijke illustraties. Vanaf ca. 4 jaar.
Lies is getrouwd met Tom. Wiske vraagt zich af of de juf ook een man heeft. Op weg naar huis krijgt Lies een lekke band. Een knappe man biedt aan om die te plakken. Wiske besluit hem voor te stellen aan de juf.
Een jongen trekt in bij een schilder. De oude man maakt een volmaakt gouden schilderij. Iedereen wil het hebben, zelfs de keizer. De schilder aarzelt: aan wie zal hij het geven?
Suske en Wiske hebben een steen gekocht. Maar al snel blijkt het een ei te zijn. Er komt een draakje uit. Wat moeten ze daar nu mee? AVI-M5. Vanaf ca. 8 jaar.
In het spookhuis op de kermis horen Suske en Wiske een spook huilen. Het spook is eenzaam en zoekt een nieuw huis. AVI-M4. Kunnen Suske en Wiske hem helpen? Vanaf ca. 7 jaar.
Aisja wil graag de sultan spreken. Maar alle mensen worden weggestuurd. Dan komt er een man uit het paleis. Hij wil wel naar haar luisteren. AVI-M5. Voorlezen vanaf ca. 6 jaar, zelf lezen vanaf ca. 8 jaar.
Haas komt tijdens een wandeling een mensenmeisje tegen op wie hij verliefd wordt. Daarna komt hij een heel leuk hazenmeisje tegen. Prentenboek met illustraties in frisse lentekleuren. Vanaf ca. 4 jaar.
Tom maakt Lies per ongeluk nat met de tuinslang. Lies is kwaad en Tom wil het goedmaken. Hij bakt een taart en verft de muur, maar beide mislukken. Lies is nog steeds boos. Wiske adviseert om haar een roos te geven.
Een jongen vertelt over zijn schaduw die overdag altijd bij hem is, maar waar blijft die schaduw 's nachts? Prentenboek met gekleurde illustraties in grove lijnen. Vanaf ca. 5 jaar.
Een heel mooi meisje zonder hart probeert tevergeefs liefde te winnen, totdat ze heeft bewezen een hart waard te zijn. Groot formaat prentenboek met illustraties in kleur. Vanaf ca. 6 jaar.
Al het eten op het Apeneiland is op. De apen doen niets anders dan ruziemaken. Alleen Kleinste Aap onderneemt actie. Hij gaat in een bootje op zoek naar een vruchtbaar eiland.
Vos gaat naar het feest van Hert. Dat wil Beer ook. Want Beer is dol op een feest. Beer maakt een plan. Maar het is erg warm en erg ver. AVI-M3. Vanaf ca. 6 jaar.