Karamel en haar broertje Kukel redden een katje. De andere kippen raken in paniek, want een zwarte kat brengt ongeluk. Het duurt niet lang voor er van alles misgaat in het kippenhok.
Wolf wou dat hij net zo knap was als Pier. Pas tovert voor hem precies dezelfde outfit. Volgens Wolfs vrienden staan die kleren hem niet. Nadat Boe hem een snoepje geeft, heeft Wolf last van jeuk. Hij denkt dat het door zijn nieuwe kleren komt.
Mol, de poes van Mie, is verdwenen. Het is maandag, dan gaat hij altijd in bad en Mol houdt niet van badderen. Hij ontvlucht het huis en klimt in een boom. Mie en haar vrienden bedenken een plan om hem naar beneden te krijgen.
Pier heeft een losse tand. Hij schrikt: is hij nu nog wel een vampier? En wat zal Nes wel niet van hem denken? Zijn vrienden proberen hem gerust te stellen: het is maar een melktand, er komt straks een nieuwe tand voor in de plaats.
Pier en Wolf besluiten om van een oude kist een drakenboot te maken. Dan wil Pier zijn vriendinnetje Nes verrassen met een romantisch boottochtje. Is dat wel zo’n goed idee?
Kukel wil graag een broertje. Pedro helpt hem met het uitbroeden van een ei. Maar dan gaat het bijna mis! AVI-E4. Voorlezen vanaf ca. 6 jaar, zelf lezen vanaf ca. 7,5 jaar.
Kippetje Karmen wil graag naar zee. Daar komt ze op de boot van Columbus terecht. Ze ontdekt niet alleen Amerika, maar ook een leuk rood haantje. AVI-E4. Voorlezen vanaf ca. 6 jaar, zelf lezen vanaf ca. 7,5 jaar.
Vuurhaan kraait elke ochtend, zodat de zon opkomt. Maar op een dag lukt het niet. Karamel, Kukel en Blater gaan op zoek naar de zon. AVI-E4. Voorlezen vanaf ca. 6 jaar, zelf lezen vanaf ca. 7,5 jaar.
Met een list lokt één wezel de hanen weg van het kippenhok. Dan bedreigt de rest van de gevaarlijke bende wezels het kippenhok waar nu enkel nog kippetjes achtergebleven zijn. Met de hulp van hun vriend Blater het schaap houden de kippetjes moedig stand. Net wanneer het fout dreigt te gaan, komt er hulp uit onverwachte hoek.
Het is schapenscheerdag. De kippetjes helpen hun vriend Blater het schaap om onder te duiken voor de schapenscheerders. Helaas is de plek die ze voor Blater bedacht hebben, niet zo veilig als ze wel dachten. Blater wordt ontvoerd door trollen.
Alle kippetjes gaan op zoek naar eten voor het grote winterfeest. Een oosterse koopman heeft zoete, witte klontjes. Wat is dat voor lekkers? AVI-E4. Voorlezen vanaf ca. 6 jaar, zelf lezen vanaf ca. 7,5 jaar.
Goudhaan en zijn toneelgroep komen optreden. Kukel vindt Roxane geweldig. Hij wordt verliefd op haar. Maar hij is niet de enige. AVI-M5. Voorlezen vanaf ca. 6 jaar, zelf lezen vanaf ca. 8 jaar.
De kippen in de chocoladefabriek van meneer Konijn moeten steeds harder werken. Ze moeten nog meer eieren leggen want meneer Konijn wil nog meer geld verdienen. Dat kan niet lang goed gaan. Groot vierkant prentenboek met grappige, stripachtige tekeningen in kleur. Vanaf ca. 4 jaar.