Een inspecteur van politie wordt in het Berlijn van 1926 geconfronteerd met enkele moorden die te maken hebben met de dreigende communistische revolutie, de opkomst van het nazisme en de aanwezigheid van veel Russische bannelingen.
Een Amerikaanse oorlogsverslaggever keert na de Duitse nederlaag in 1945 terug naar Berlijn en gaat op zoek naar zijn Duitse geliefde die hij in 1941 moest achterlaten.
Zes episoden, die een beeld geven van het leven in de rijkste milieus en de arbeidersgezinnen in een stad die in de dertiger jaren in de schaduw leefde van het opkomende nazidom.
Een jonge begaafde letterkundige weet zijn weg niet meer te vinden in de volkomen ontredderde toestand van Duitsland na de Eerste Wereldoorlog. Oorspronkelijke versie van de roman 'Fabian'.
Zes episoden, die een beeld geven van het leven in de rijkste milieus en de arbeidersgezinnen in een stad die in de dertiger jaren in de schaduw leefde van het opkomende nazidom.
Autobiografisch getint relaas over het leven van een jongen in een communistisch milieu, in het Berlijn van Hitler en tijdens de bezetting in Amsterdam.
Ballonstrip. Een inspecteur van politie wordt in het Berlijn van 1926 geconfronteerd met enkele moorden die te maken hebben met de dreigende communistische revolutie, de opkomst van het nazisme en de aanwezigheid van veel Russische bannelingen.