Skip to main content
boekcover en foto van de auteur
Te gast
do 23
apr

Boekvoorstelling: Mee-leven met een dierbare die aan zelfdoding denkt

  • Similes
  • ARhus De Munt, De Munt 8, Roeselare
  • Basistarief €5.00

Met Mee-leven met een dierbare die aan zelfdoding denkt schreef Alexandre Reynders een warm en krachtig boek voor wie zich machteloos, bezorgd of uitgeput voelt in het meedragen van een onzichtbare last. 

Elke dag leven duizenden naasten mee met een dierbare die aan zelfdoding denkt. Vaak weten zij niet hoe ze hiermee moeten omgaan, terwijl de impact op alle domeinen van hun leven groot is. De ervaringen en noden van deze naasten blijven nog te vaak onderbelicht. Rond het thema rust nog steeds een taboe, waardoor velen hun zorgen in stilte dragen.

Tijdens deze lezing vertelt auteur Alexandre Reynders over zijn pas verschenen boek, waarin hij uitlegt hoe een suïcidaal proces verloopt, welke handvatten naasten kunnen helpen om een veilige omgeving te creëren en hoe zij tegelijk zelf overeind kunnen blijven.

Mee-leven met een dierbare die aan zelfdoding denkt biedt erkenning, hoop en houvast aan naasten en hulpverleners.

Inschrijven

Inschrijven kan door een mailtje te sturen naar suzanne.bol@similes.be

Meer info

Verzonken Kasteel

Dit is een gastactiviteit. 
Ben je voor jouw organisatie, bedrijf of vereniging ook op zoek naar een geschikte locatie voor een vergadering, conferentie, workshop, voordracht, …? Met of zonder catering? Dat kan. Bekijk onze zalen (met capaciteit tot 150 personen) en de beschikbaarheden op www.arhus.be/zalen-ateliers.

Er worden mogelijk beelden (foto en video) gemaakt die gebruikt kunnen worden op de website, in nieuwsbrieven en/of sociale media van ARhus. Indien je dit niet wenst, kan je dit aangeven aan de fotograaf of ons dit op gelijk welk moment laten weten. Lees hier onze privacyverklaring.