Verdacht
Gerard van Gemert
1 exemplaar
Beschikbaarheid | Uitgave | Plaats in de bib |
---|---|---|
Aanwezig |
Condor, 2019 |
VERDIEPING 2 : BABILLE : DOEN : VERHALEN : Kast 1 VANG |
1 exemplaar
Beschikbaarheid | Uitgave | Plaats in de bib |
---|---|---|
Aanwezig |
Condor, 2019 |
JEUGD : VERHALEN ROOD (9-11 J.) : VANG |
Ton Jansen
Op 12 juni is het zover. Dan wordt er buurtvoetbal in Donkersloot gespeeld om een heuse trofee: De Cup van Jut. Milan (12) droomt groot en wil met zijn vier (voetbal)vrienden, twee meisjes en twee jongens, meedoen aan dit toernooi. Daarvoor moet allereerst een clubnaam bedacht worden. Ze hebben een smerig stuk grond op het oog als veld en timmeren zelf twee doelen, terwijl een oude schuur als clubhuis dienst doet. Gezien de barre omstandigheden is de gekozen naam van toepassing: Chaos United. Na allerlei verwikkelingen, van mollen die het stuk grond onbruikbaar maken tot en met een hopeloze trainer, kan het toernooi eindelijk beginnen. Vrolijke graphic novel, zowel in woord als in beeld. De opmaak is speels. Naast gewone tekst is er tekst in spreekwolken, die deel uitmaakt van het verhaal. Karikaturale, vlotte zwart-wittekeningen. Gerard van Gemert is geen onbekende in kinderboekenland. Hij schreef veel series over voetbal zoals ‘Kief de goaltjesdief’ en ‘De Voetbalgoden’. Rudi Jonker illustreerde o.a. de nieuwe Kameleon-boeken. Aanstekelijk jeugdboek dat laat zien dat plezier hebben in sport soms belangrijker is dan de aanleg. Lezen met een grote (glim)lach. Vanaf ca. 9 jaar.
Laat hieronder weten op welk e-mailadres je een bericht wil krijgen als dit item beschikbaar is. Dit is geen reservering. Je krijgt geen voorrang om dit item te lenen.
Je gaat akkoord dat we je een mail sturen om je aanvraag te bevestigen en je te verwittigen wanneer jouw artikel binnen is. Deze mails zijn eenmalig. Je kan je toestemming op elk moment intrekken via de link in de bevestigingsmail.