Ulysses
James Joyce
1 exemplaar
Beschikbaarheid | Uitgave | Plaats in de bib |
---|---|---|
Aanwezig |
Vantilt, © 2019 |
VERDIEPING 4 : BLAUWE TOREN : ALGEMEEN EN MEDIA : Kast 1 044 CLAE |
H.L. Bogaard
Paul Claes (1943) studeerde Letteren (Nederlands en Engels) en communicatiewetenschap. een veelzijdig auteur (Lyriek van de Lage Landen en Groot retorische woordenboek). De ruim vijfhonderd klassieke one-liners in dit boek maken duidelijk wie, waar en wanneer ze bedacht. Soms geestig, vaak niet waar (hoewel na lange tijd men ze toch als authentiek ging zien). Het leukste citatenboek, kopte de NRC. Aanstekelijk om 'urenlang in te bladeren en te lezen'. Het onverwachte, paradoxale en absurde citaat is bij uitstek memorabel, zegt Claes. Met een interessant voorwoord, uitleg van de lemma's en een bibliografie.
Laat hieronder weten op welk e-mailadres je een bericht wil krijgen als dit item beschikbaar is. Dit is geen reservering. Je krijgt geen voorrang om dit item te lenen.
Je gaat akkoord dat we je een mail sturen om je aanvraag te bevestigen en je te verwittigen wanneer jouw artikel binnen is. Deze mails zijn eenmalig. Je kan je toestemming op elk moment intrekken via de link in de bevestigingsmail.