Nog lang en gelukkig
Cathy Kelly
1 exemplaar
| Beschikbaarheid | Uitgave | Plaats in de bib |
|---|---|---|
|
Magazijn |
The House of Books, 2008 |
MAGAZIJN : FICTIE : ENKEL NA MAGAZIJNRESERVATIE : MAG F 6922 |
Daniela Koeleman
Drie vrouwen, ieder afkomstig uit een andere generatie van dezelfde familie, ondervinden – of hebben ondervonden – dat de liefde behoorlijk teleurstellend kan zijn. De 39-jarige Izzie krijgt, ondanks de vele waarschuwingen van zichzelf, een affaire met een getrouwde man. Haar tante Anneliese ondervindt echter de keerzijde van zo’n affaire: zij wordt bedrogen door zowel haar beste vriendin als haar man, als zij voor elkaar kiezen en Anneliese alleen achter blijft. Dan is er ook nog Lily, de oma en tante van Izzy en Anneliese, die in coma raakt. Haar nichtje en kleindochter bezoeken Lily elke dag en komen er langzamerhand achter dat zij een liefdesleven achter de rug heeft waarvan niemand weet had. Onderhoudende en fijn geschreven roman met veel drama, die interessant blijft door het volgen van de drie verschillende verhaallijnen van de hoofdpersonages. Tiende roman van de Ierse auteur, die ondermeer bekend is van bestsellers als ‘Ik moet je iets vertellen’ en ‘Voor mijn vriendin’. Kleine druk.
Laat hieronder weten op welk e-mailadres je een bericht wil krijgen als dit item beschikbaar is. Dit is geen reservering. Je krijgt geen voorrang om dit item te lenen.
Je gaat akkoord dat we je een mail sturen om je aanvraag te bevestigen en je te verwittigen wanneer jouw artikel binnen is. Deze mails zijn eenmalig. Je kan je toestemming op elk moment intrekken via de link in de bevestigingsmail.