Dit is Zuid-Amerika
Anita Ganeri
1 exemplaar
Beschikbaarheid | Uitgave | Plaats in de bib |
---|---|---|
Aanwezig |
Corona, 2014 |
VERDIEPING 2 : BABILLE : TAAL EN VERHAAL INFO (ORANJE) : TAAL - OVER JEUGDL Kas ![]()
Taal |
Jos Weinberg
Met dit boek uit de zesdelige taaldidactische reeks ‘Ik schrijf…..’*, leren kinderen in de bovenbouw van het primair onderwijs op heldere en aantrekkelijke wijze wat een verslag is. Ze lezen over soorten zoals boekbesprekingen, krantenartikelen en meer beschouwende teksten met argumenten vóór en tegen het onderwerp. Ook krijgen ze kennis over hoe je met zo’n werkstuk kunt beginnen door feiten en afbeeldingen te zoeken, hoe je op ideeën komt die je voor je verslag kunt verzamelen en hoe je structuur aan de inhoud kunt geven. De overzichtelijke tekst in een groot lettertype en een schreefloze letter waarin sleutelwoorden dik gedrukt zijn, is doorspekt met foto’s waarin tekstballonnetjes met vragen en informatie, overzichtelijke schema’s over bijvoorbeeld brainstormen en mindmapping en suggesties voor schrijfstrategieën zijn opgenomen. Achterin staan samenvattend acht tips voor het schrijven van verslagen, gevolgd door een verklarende woordenlijst, verwijzingen naar relevante boeken en websites (zie bijvoorbeeld: www.verslagschrijven.nl) en afsluitend een alfabetisch register. Vanaf ca. 10 t/m 12 jaar.
Laat hieronder weten op welk e-mailadres je een bericht wil krijgen als dit item beschikbaar is. Dit is geen reservering. Je krijgt geen voorrang om dit item te lenen.
Je gaat akkoord dat we je een mail sturen om je aanvraag te bevestigen en je te verwittigen wanneer jouw artikel binnen is. Deze mails zijn eenmalig. Je kan je toestemming op elk moment intrekken via de link in de bevestigingsmail.