Over een kleine mol die wil weten wie er op zijn kop gepoept heeft
Werner Holzwarth
1 exemplaar
Beschikbaarheid | Uitgave | Plaats in de bib |
---|---|---|
Aanwezig |
Boekstar, 2003 |
VERDIEPING 2 : BABILLE : BABYBOEKEN :
|
Redactie
Visje Regenboog - beter bekend als de mooiste vis van de zee uit de prentenboeken van Marcus Pfister - zwemt met zijn vrienden in de zee. Ze gaan omlaag en omhoog, zigzaggen, draaien rond en maken een dubbele salto in het water. Klein, vierkant, plastic prentenboekje met twee afgeronde hoeken. De plastic pagina's van dit badboekje zijn gevuld met een laagje schuimrubber en mogen nat worden. De illustraties bestaan uit paginagrote gedetailleerde spreads in groenblauwe kleuren voor de zee en felroze, felgeel en felblauw voor de vissen. De verschillende bewegingen van de vissenvriendjes worden met gekleurde lijnen aangegeven. Op het omslag hebben Regenboog en zijn vriendjes ook een paar glimmende zilverkleurige schubben. De eenregelige rijmende tekst staat in de prenten en is redelijk eenvoudig. De felgekleurde vissen en het lijnenspel geven enige dynamiek aan de illustraties en zorgen voor een vrolijke sfeer. Een aardig badboekje, leuk als eerste kennismaking met de mooiste vis van de zee, voor baby's vanaf ca. 9 maanden.
Laat hieronder weten op welk e-mailadres je een bericht wil krijgen als dit item beschikbaar is. Dit is geen reservering. Je krijgt geen voorrang om dit item te lenen.
Je gaat akkoord dat we je een mail sturen om je aanvraag te bevestigen en je te verwittigen wanneer jouw artikel binnen is. Deze mails zijn eenmalig. Je kan je toestemming op elk moment intrekken via de link in de bevestigingsmail.