Skip to main content

Zoekresultaten

Specification
Leeftijd
Uitgever
Onderwerpen
Auteur
Uitvoerder
Recensie
Uitgegeven tussen

4 Resultaten

Sorteren op
Boek

De bonte koe

Fang-Ling Li (Auteur), Yi-Wen Chang (Fotograaf), Kai-Xin Yan (Illustrator)

In korte hoofdstukken met veel kleurenfoto's en enkele gekleurde tekeningen wordt verteld over het leven van koeien. Voorlezen vanaf ca. 4 jaar, zelf lezen vanaf ca. 8 jaar.

Uitgever

Deltas (2004)

Taal
Onderwerp
Doelgroep
Beschikbaar
Boek

Hoe wordt melk gemaakt?

John Malam (Auteur)

Weet je waarvan en hoe melk wordt gemaakt? Stapsgewijze uitleg, vanaf de melkkoe, de productie tot de verkoop in de winkel. Met grote kleurenfoto's en een quiz. Makkelijk lezen met grote letters. Vanaf ca. 8 t/m 10 jaar.

Uitgever

Corona (2014)

Taal
Onderwerp
Doelgroep
Beschikbaar
Boek

Allerlei dranken

Susan Martineau (Auteur), Hel James (Auteur)

Uitgelegd wordt hoe belangrijk vocht is voor ons lichaam. Met informatie over allerlei dranken en of ze goed zijn voor onze gezondheid. Met kleurenfoto's en tekeningen. Vanaf ca. 8 t/m 10 jaar.

Uitgever

Corona (2008)

Taal
Onderwerp
Doelgroep
Beschikbaar
Boek

Melk, boter en kaas

Susan Martineau (Auteur), Hel James (Auteur)

Uitgelegd wordt hoe belangrijk melk, boter en kaas zijn voor onze voeding. Met informatie over deze voedingsmiddelen en of ze goed zijn voor onze gezondheid. Met kleurenfoto's en tekeningen. Vanaf ca. 8 t/m 10 jaar.

Uitgever

Corona (2008)

Taal
Onderwerp
Doelgroep
Beschikbaar

Niet gevonden wat je zocht?

Het is mogelijk om ook in andere bibliotheken te zoeken.