Schemering
Jean-Charles Gaudin
Jean-Charles Gaudin (Scenarist), Jean Barbaud (Illustrator), Minte (Illustrator)
1 exemplaar
Beschikbaarheid | Uitgave | Plaats in de bib |
---|---|---|
Aanwezig |
Silvester, 2017 |
VERDIEPING 2 : BABILLE : STRIPS JEUGD : Kast 3 ER |
T.M. Bauduin
Dit is een stripadaptatie van een Franse tekenfilmserie van Albert Barillé, oorspronkelijk uit 1978. Deze is ook op de Nederlandse tv uitgezonden en nu nog op YouTube te zien. Deze stripbewerking, ook Frans, is begonnen in 2016. De oorspronkelijke tekeningen worden gecombineerd met een raamvertelling van nieuwe tekenaars en scenarist. Dit eerste deel verhaalt over de prehistorie. Leraar/wijze man Maestro bezoekt met zijn leerlingen de prehistorie, waarbij en passant de totstandkoming van de kosmos, de Cro Magnon-mens, het Stenen Tijdperk, ijstijden en dergelijke aan bod komen. Grafisch geen hoogstandje, wat gemakkelijke humor en bekende stereotypen (zoals de sympathieke dommekracht), maar desondanks best boeiend en vooral educatief interessant en belangrijk. Nog twee delen zijn in voorbereiding, evenals een vergelijkbare serie over het menselijk lichaam.
Laat hieronder weten op welk e-mailadres je een bericht wil krijgen als dit item beschikbaar is. Dit is geen reservering. Je krijgt geen voorrang om dit item te lenen.
Je gaat akkoord dat we je een mail sturen om je aanvraag te bevestigen en je te verwittigen wanneer jouw artikel binnen is. Deze mails zijn eenmalig. Je kan je toestemming op elk moment intrekken via de link in de bevestigingsmail.