Op vakantie met Juli
Petra Eimer
1 exemplaar
Beschikbaarheid | Uitgave | Plaats in de bib |
---|---|---|
Aanwezig |
Pelckmans, 2024 |
VERDIEPING 2 : BABILLE : NATUUR : VERHALEN : Kast 5 EIME |
Bookarang
Een grappig jeugdverhaal over een paard dat onverwachts in de tuin staat. Er staat in juli plotseling een enorm paard in Pauls tuin, van wel twee meter hoog, twee meter lang en twee meter breed! Zijn ouders zijn gelijk dol op Juli, maar Paul wil helemaal niets met paarden te maken hebben, want een paard zorgt volgens hem alleen maar voor problemen. Er is maar één oplossing: Juli moet weg! Maar de vraag is hoe… In humoristische, bijdehante stijl geschreven. Met digitaal vervaardigde, cartoon-achtige illustraties in kleur. Vanaf ca. 8 jaar. Petra Eimer is een Duitse auteur en illustrator. Ze studeerde visuele communicatie in Aken en beeldende kunst in Sevilla, en werkte als artdirector en freelance-illustrator. Ze illustreerde reeds vele kinderboeken. Het boek maakt deel uit van de serie: 'Juli'.
Laat hieronder weten op welk e-mailadres je een bericht wil krijgen als dit item beschikbaar is. Dit is geen reservering. Je krijgt geen voorrang om dit item te lenen.
Je gaat akkoord dat we je een mail sturen om je aanvraag te bevestigen en je te verwittigen wanneer jouw artikel binnen is. Deze mails zijn eenmalig. Je kan je toestemming op elk moment intrekken via de link in de bevestigingsmail.