Jumanji : welcome to the jungle
Jake Kasdan
Jake Kasdan (Regisseur), John C. Reilly (Acteur)
1 exemplaar
Beschikbaarheid | Uitgave | Plaats in de bib |
---|---|---|
Aanwezig |
Sony Pictures Home Entertainment, cop. 2008 |
VERDIEPING 3 : FEESTPALEIS : FILMS EN SERIES : Kast 16-18 WALK |
Redactie
Amerikaanse parodie uit 2008 van Jake Kasdan, Met John C. Reilly, Jenna Fischer e.a. Een niet zo snuggere boerenzoon, Dewey Cox, groeit uit tot één van de grootste rocklegendes die ooit geleefd heeft. Tijdens zijn carrière slaapt hij met 411 vrouwen, trouwt drie keer en heeft vele kinderen. Elvis Presley en de Beatles behoren tot zijn vriendenkring. Hij raakt verslaafd aan vele soorten drugs en kickt telkens weer af. Nev Pierce (BBC Movie Review,i) geeft 4 (van 5) sterren en vindt de film 'hilarious'. Ook Monica Meijer (Movie2movie,i) geeft 4 (van 5) sterren: 'John C. Reilly blijft de hele film boeien, op een bepaald moment in de film speelt hij Bob Dylan zo goed, dat je je afvraagt waarom hem geen rol in I'm not there, de biopic over de volkszanger is aangeboden. Er zitten nog meer van dit soort huzarenstukjes in de film. Zo zijn de kennismaking met Elvis Presley (...), Buddy Holly (...) en The Beatles om je te bescheuren. (...) De Dewey Cox Story is een van de betere parodieën van de laatste jaren en een must-see voor elke muziekliefhebber.' Bevat veel extra's.
Laat hieronder weten op welk e-mailadres je een bericht wil krijgen als dit item beschikbaar is. Dit is geen reservering. Je krijgt geen voorrang om dit item te lenen.
Je gaat akkoord dat we je een mail sturen om je aanvraag te bevestigen en je te verwittigen wanneer jouw artikel binnen is. Deze mails zijn eenmalig. Je kan je toestemming op elk moment intrekken via de link in de bevestigingsmail.