Een zus om te zoenen!
Christophe Cazenove
William Maury (Auteur), Christophe Cazenove (Scenarist)
Beschikbaarheid | Uitgave | Plaats in de bib |
---|---|---|
Uitgeleend
|
Ballon, © 2019 |
VERDIEPING 2 : BABILLE : Strips jeugd SIST |
Beschikbaarheid | Uitgave | Plaats in de bib |
---|---|---|
Uitgeleend
|
Ballon, © 2019 |
JEUGD : STRIPS : SIST |
J.H. Stegehuis
Veertiende deel van de ballonstrip 'Sisters' met op elke bladzijde steeds een nieuw verhaal. Wendy en haar jongere zusje Marine beleven weer allerlei avonturen die los van elkaar te lezen zijn. Marine is in dit deel helemaal in de ban van de eenhoorn. Uiteraard maakt ze haar oudere zus weer helemaal dol met haar gekke streken. Wendy probeert haar jongere zusje dit keer het liegen af te leren, maar dat blijkt helaas een onbegonnen taak. Want Marine heeft ruime opvattingen over wat de waarheid zou moeten zijn. De van oorsprong Franse serie heeft een vlotte tekenstijl met plaatjes die zijn zorgvuldig zijn ingekleurd met pasteltinten. De verhalen van de zussen zijn geïnspireerd op de dochters van Cazenove die het scenario verzonnen heeft; met regelmaat zijn de situaties dan ook herkenbaar. De karakters zijn karikaturaal getekend dat voor een strip in dit genre juist leuk is. Hoewel de grapjes soms wat vergezocht zijn, zal dit onderhoudend geschreven album beslist in de smaak vallen bij de doelgroep. Vrolijke en verzorgde strip voor jonge tienermeiden. Afzonderlijk leesbaar naast het vorige deel, 'Zot veel geluk' (2019)*. Vanaf ca. 10 jaar.
Laat hieronder weten op welk e-mailadres je een bericht wil krijgen als dit item beschikbaar is. Dit is geen reservering. Je krijgt geen voorrang om dit item te lenen.
Je gaat akkoord dat we je een mail sturen om je aanvraag te bevestigen en je te verwittigen wanneer jouw artikel binnen is. Deze mails zijn eenmalig. Je kan je toestemming op elk moment intrekken via de link in de bevestigingsmail.