Stijn is zo verlegen dat niemand in de klas weet dat hij dol is op honden en graag met vrachtautootjes speelt. Totdat hij de opdracht krijgt om iets in de kring te vertellen. Prentenboek met kleurrijke illustraties over verlegenheid. Vanaf ca. 4 jaar.
Arthur, Ren en Cecily komen via een portaal terecht in een levensechte videogame in het jaar 2473. Om terug te keren naar hun eigen tijd moeten zij de tijdsleutel vinden. Vanaf ca. 10 jaar.
Thijs heeft best veel vrienden, alleen Max pest hem. Dat maakt Thijs heel onzeker en hij vindt school helemaal niet leuk meer. Dan besluit Thijs om tegen Max in te gaan. Zal het helpen? Prentenboek met grote illustraties in warme kleuren. Vanaf ca. 4 jaar.
Kleine beer moet gaan slapen, maar hij wil zo graag sterren zien. Van papa mag hij nog even mee wandelen. Eerst zien ze één ster, dan drie en steeds meer. En van sterren tellen word je gelukkig ook heel moe! Vierkant hardkartonnen prentenboek met sfeervolle kleurenillustraties en echte lampjes. Vanaf ca. 2 jaar.