Skip to main content

Zoekresultaten

Specification
Leeftijd
Taal
Uitgever
Auteur
Uitvoerder
Recensie
Uitgegeven tussen

4 Resultaten

Sorteren op
Boek

Het griezelwoud

Marcus Sedgwick (Auteur), Pete Williamson (Illustrator), Esther Ottens (Vertaler)

De boom waarin Raafjongen ligt te slapen, valt boven op het huisje van Elfmeisje. Een reusachtige oger trekt de bomen uit de grond! Voor raad gaan Elfmeisje en Raafjongen naar een heks, diep in het Griezelwoud. Voorlezen vanaf ca. 7 jaar, zelf lezen vanaf ca. 8 jaar.

Uitgever

Condor (© 2018)

Taal
Doelgroep
Magazijn
Boek

Het boek van de dode dagen

Marcus Sedgwick (Auteur)

Boy en zijn meester beleven tussen Kerstmis en Oudjaar huiveringwekkende avonturen omdat de laatste zal sterven als ze er voor Nieuwjaar niet in geslaagd zijn een magisch boek te vinden.

Uitgever

Van Goor (2004)

Taal
Doelgroep
Magazijn
Boek

De donkere trap

Marcus Sedgwick (Auteur)

Na de dood van zijn meester komt Boy terecht in het paleis van de krankzinnige keizer Frederick, waar zich in de kerkers een bloeddorstig monster verschuilt. Vanaf ca. 13 jaar.

Uitgever

Van Goor (2006)

Taal
Doelgroep
Magazijn
Boek

Ghosts and gadgets

Marcus Sedgwick (Auteur), Pete Williamson (Illustrator)

De raaf Edgar (ik-figuur) is al eeuwenlang de plichtsgetrouwe beschermer van de excentrieke familie Otherhand en hun gelijknamige kasteel. Als geesten hun intrek nemen in de zuidvleugel, moet Edgar in actie komen. Vanaf ca. 9 jaar.

Uitgever
Taal
Serie
Doelgroep
Magazijn

Niet gevonden wat je zocht?

Het is mogelijk om ook in andere bibliotheken te zoeken.