Zoekresultaten

Specification
Materiaal
Leeftijd
Fictie of Non-fictie
Taal
Uitgever
Onderwerpen
Auteur
Recensie
Genre
Uitgegeven tussen

Je bent aan het zoeken in alle Vlaamse bibliotheken

6 Resultaten

Sorteren op
Boek

Die® daar : het leukste beeldwoordenboek voor dreumesen en peuters

Mirte Stut (Auteur), Geurt Van Donkelaar (Auteur)

Kijk- en aanwijsboek. Mensen, dieren en voorwerpen ingedeeld volgens categorieën: die is groen, dun, raar, thuis, au, rond, op reis etc.

Uitgever

Gottmer (2024)

Taal
Onderwerp
Doelgroep
Uitgeleend
Extern
Boek

Die daar

Mirte Stut ()

Een giraf is lang en dun, net als een wandelstok, een sperzieboon en een bezemsteel. En welke dingen zijn lekker, of raar, en wat is gezond? Vrij groot, kleurrijk hardkartonnen prentenboek met vrijstaande kleurenfoto's van voorwerpen. Vanaf ca. 1,5 jaar.

Extern
Spel

Die vier : het leukste letterkwartet

Mirte Stut (Auteur), Geurt Van Donkelaar (Auteur)

In dit doosje zitten twee educatieve kwartetspellen. Een basisset (de gele kaarten) en een vervolgset (de roze kaarten). Elk kwartet bestaat uit vier woorden die eenzelfde letter of klank delen, zoals aarde, drop, duif en drumstel, of tent, thee, tulp en motor, of beer, bloem, krab en ballon, of koek, kwast, kachel, kuiken, met telkens een duidelijke foto erbij. Spel voor kinderen die net leren lezen of geboeid en geprikkeld zijn om woorden en letters te ontdekken.

Extern
Boek

Die® is klein

Mirte Stut (Auteur), Geurt Van Donkelaar (Auteur)

Een kuiken is klein en lief, een aardbei is klein en gezond en een spin klein en kriebelig. Welke dingen zijn leuk, of handig? Hardkartonnen prentenboek met vrijstaande kleurenfoto's van voorwerpen die op verrassende wijze zijn ingedeeld. Vanaf ca. 1,5 jaar.

Boek

Die® leest

Mirte Stut (Auteur), Geurt Van Donkelaar (Auteur)

Via foto's van veelal dagelijkse voorwerpen komen alle letters en lettercombinaties aan bod. Oblong uitgave met gelamineerde bladzijden en kleurenfoto's. Geschikt voor alfabetisering van volwassenen.

Uitgever

Gottmer (© 2016)

Taal
Onderwerp
Serie
Doelgroep
Uitgeleend
Extern
Boek

Power brands : 7 onwrikbare principes van het nieuwe merkdenken

Marc Oosterhout (Auteur), Mirte Stut (Auteur)

Power Brands zijn merken die kracht uitstralen en in korte tijd wereldwijd marktleider worden, zoals H&M, IKEA, Starbucks en Google. Ze kiezen voor een revolutionaire aanpak wat betreft marketing en communicatie. De auteurs verklaren het succes van deze merken a.d.h.v. zeven principes, m.b.v. praktijkvoorbeelden.

Beschikbaar in onderstaande bibliotheken