De dochter van een Duitse en een jezidische Koerd gaat naar school in München en reist elke zomer naar Syrië. Als ze op sociale media ziet hoe Aleppo wordt verwoest door de troepen van Assad en hoe jezidi’s vermoord worden door de soldaten van IS, beseft ze dat ze een beslissing moet nemen.
Leyla is de dochter van een jezidische Koerd die sinds 1980 in Duitsland verblijft en een Duitse moeder. Als peuter gaat zij voor de eerste keer naar het geboortedorp van haar vader om haar grootouders en haar familie te ontmoeten.
De dochter van een Duitse en een Jezidische Koerd gaat naar school in München en reist elke zomer naar Syrië. Als ze op sociale media ziet hoe Aleppo wordt verwoest door de troepen van Assad en hoe Jezidis vermoord worden door de soldaten van IS, beseft ze dat ze een beslissing moet nemen.
De dochter van een Duitse en een jezidische Koerd gaat naar school in München en reist elke zomer naar Syrie. Als ze op sociale media ziet hoe Aleppo wordt verwoest door de troepen van Assad en hoe jezidis vermoord worden door de soldaten van IS, beseft ze dat ze een beslissing moet nemen.