Skip to main content

Zoekresultaten

Specification
Leeftijd
Fictie of Non-fictie
Uitgever
Onderwerpen
Auteur
Uitvoerder
Recensie
Genre
Uitgegeven tussen

5 Resultaten

Sorteren op
Boek

Scoop

Arne Sierens (Auteur), Guido Vrolix (Illustrator)

De elfjarige Obi wil dolgraag fotograaf worden en gaat op zoek naar een ‘scoop’: belangrijk nieuws dat hij als eerste fotografeert. De weg naar succes is echter niet gemakkelijk en ongewenste foto’s brengen Obi nu en dan in de problemen.

Uitgever

Vrijdag (2011)

Taal
Doelgroep
Beschikbaar
Boek

Knorretje en de oren van Nijntje

Dick Bruna (Auteur)

Knorretje wil graag net zulke mooie oren als Nijntje. Haar tantje, Betje Big, knipt ze van papier. Gelukkig vindt Nijntje ze ook mooi. Prentenboekje met eenvoudige, zwartomlijnde illustraties in kleur en tekst op rijm. Vanaf ca. 2 jaar.

Uitgever

Mercis (2011)

Taal
Doelgroep
Uitgeleend
Boek

Niet te filmen! : hoe Bram Botermans naar Hollywood ging

Jeff Kinney (Auteur), Hanneke Majoor (Vertaler)

Boek over de verfilming van enkele van de andere 'Het leven van een loser'-titels

Uitgever

De Fontein (2013)

Taal
Onderwerp
Doelgroep
Uitgeleend
Boek

De schimmentovenaar

Avi (Auteur)

New York, 1872. Horace is leerling bij een fotograaf. Met zijn foto's wekt hij de geest van een meisje tot leven. Ze wil op gruwelijke manier wraak nemen op haar wrede pleegouders. Vanaf ca. 11 jaar.

Boek

Klik !

Boel Werner (Auteur)

Lina maakt samen met haar vriendje Robert allerlei avonturen mee op het Zweedse platteland. Vanaf ca. 9 jaar.

Genre
Uitgever

Lemniscaat (2000)

Taal
Onderwerp
Doelgroep
Magazijn

Niet gevonden wat je zocht?

Het is mogelijk om ook in andere bibliotheken te zoeken.