Honderd uur nacht
Anna Woltz
1 exemplaar
Beschikbaarheid | Uitgave | Plaats in de bib |
---|---|---|
Aanwezig |
Em. Querido's Uitgeverij, 2024 |
VERDIEPING 2 : BABILLE : NIEUW (kasten voor de balie) Avontuur WOLT |
Beschikbaarheid | Uitgave | Plaats in de bib |
---|---|---|
In bestelling |
Em. Querido's Uitgeverij, 2024 |
JEUGD : VERHALEN GEEL (7-8 J.) : WOLT |
Bookarang
Een kinderboek over een groepje vrienden dat een griezelfeest wil organiseren. Olena’s vader is te somber om zijn verjaardag te vieren, wat Skip en zijn vrienden niet begrijpen. Ze bedenken dat hij misschien wel een griezelfeest zou willen en gaan op een nachtelijke griezeltocht om te ontdekken wat eng is. Ze hadden echter niet verwacht dat het echt spannend zou worden. In opgewekte en spannende stijl geschreven, waarbij de auteur gebruik maakt van korte zinnen. Met klassieke lijntekeningen in zachte kleuren. Vanaf ca. 8 jaar. Anna Woltz (Londen, 1981) is een alom bekende Nederlandse schrijver, columnist en journalist. Haar werk werd in verschillende landen uitgegeven en won meerdere prijzen, zoals de Gouden Griffel en de Zilveren Griffel. Het boek maakt deel uit van de serie: 'Tijgerlezen'.
Laat hieronder weten op welk e-mailadres je een bericht wil krijgen als dit item beschikbaar is. Dit is geen reservering. Je krijgt geen voorrang om dit item te lenen.
Je gaat akkoord dat we je een mail sturen om je aanvraag te bevestigen en je te verwittigen wanneer jouw artikel binnen is. Deze mails zijn eenmalig. Je kan je toestemming op elk moment intrekken via de link in de bevestigingsmail.