Skip to main content

Zoekresultaten

Specification
Materiaal
Uitgever
Onderwerpen
Auteur
Inlezer
Uitvoerder
Recensie
Genre
Uitgegeven tussen

5 Resultaten

Sorteren op
Boek

Narcisme en toxische relaties (ont)snappen

Gina Peeters (Auteur)

Verzameling inzichten over toxische relaties en narcisme, ondersteund door wetenschappelijke informatie en getuigenissen van mensen die zelf in een toxische relatie zaten.

Uitgever

Pelckmans (2023)

Taal
Doelgroep
Beschikbaar
Boek

Positieve intelligentie : hoe kan je bewust positief in het leven staan?

Gina Peeters (Auteur), Isabelle Hoebrechts (Auteur)

Zelfhulpgids voor het aanleren van een positieve mindset aan de hand van een stappenplan, theoretisch inzicht en ervaringsverhalen.

Uitgever

Pelckmans (2021)

Taal
Doelgroep
Beschikbaar
Boek

Zuurstof voor het brein : de impact van positieve intelligentie op je organisatie en leiderschap

Isabelle Hoebrechts (Auteur), Gina Peeters (Auteur)

Praktische gids voor leidinggevenden om door middel van positiviteit medewerkers te stimuleren en te zorgen voor zingeving binnen de organisatie. Met foto’s en diagrammen.

Uitgever

Pelckmans (2023)

Taal
Onderwerp
Doelgroep
Beschikbaar
Daisy-online

Narcisme en toxische relaties (ont)snappen

Gina Peeters (Auteur), Lisette Vanhelmont (Verteller)

Dit boek gaat over toxische relaties en narcisme en hoe je deze kan herkennen. Meer nog, hoe je ze kan begrijpen, hoe je ermee om kan gaan en hoe je eraan kan ontsnappen. Want iedereen komt in zijn of haar leven weleens in aanraking met een narcist: of het nu je partner, je collega, je baas of een familielid is.

Niet gevonden wat je zocht?

Het is mogelijk om ook in andere bibliotheken te zoeken.