Als John Rambo, die een teruggetrokken bestaan leidt in de jungle van Thailand, gevraagd wordt te helpen een groepje zendelingen die in handen zijn gevallen van de junta van Birma te bevrijden, raakt hij betrokken bij een meedogenloze oorlog
Ray Breslin heeft de leiding over veiligheidsspecialisten die mensen bevrijden uit gevangenissen. Als zijn vertrouweling Shu Ren na een kidnapping in een maximaal beveiligde gevangenis terechtkomt zet Ray alles op alles om hem vrij te krijgen.
Juni Cortez, voormalig secret agent, moet zijn zus redden uit een computerspel, het spel onklaar maken en de kwaadaardige Toymaker niet laten ontsnappen
Ray Breslin, gevangenistester, gaat als gevangene naar de meest geavanceerde gevangenis die hij ooit zelf ontwierp. Hij zet al zijn kennis en de hulp van medegevangene Rottmayer in om te ontsnappen.
In navolging van zijn overleden vader wil Adonis Creed beroepsbokser worden. Hij probeert zijn vaders vriend en rivaal Rocky Balbao over te halen hem te trainen.