Skip to main content

Zoekresultaten

Specification
Onderwerpen
Auteur
Uitgegeven tussen

Je bent aan het zoeken in alle Vlaamse bibliotheken

4 Resultaten

Sorteren op
Boek

Sanne heeft epilepsie

Andy Glynne (Auteur), Salvador Maldonado (Auteur), Cecile Bolwerk (Vertaler)

Sanne (ik-figuur) vertelt hoe het is om epilepsie te hebben. Zij vertelt wat de ziekte inhoudt, over de behandeling en waarom de juf boos op haar wordt. Prentenboek met korte informatie en kleurenillustraties. Met begeleiding vanaf ca. 8 jaar.

Uitgever

Corona (© 2018)

Taal
Onderwerp
Doelgroep
Uitgeleend
Boek

Naomi heeft leukemie

Nandita Jain (Auteur), Andy Glynne (Auteur), Cecile Bolwerk (Vertaler)

Naomi (10, ik-figuur) vertelt over haar ziekte leukemie. Ze vertelt hoe het is om die ziekte te krijgen, over de behandeling en wat ze ervan merkt in haar dagelijks leven. Prentenboek met korte informatie en kleurenillustraties. Met begeleiding vanaf ca. 8 jaar.

Uitgever

Corona (© 2018)

Taal
Onderwerp
Doelgroep
Beschikbaar
Boek

Ben en Isa hebben voedselallergie

Andy Glynne (Auteur), Salvador Maldonado (Auteur), Cecile Bolwerk (Vertaler)

Ben en Isa (beiden ik-figuur) vertellen hoe het is om een ernstige voedselallergie te hebben. Ze vertellen waar je allemaal allergisch voor kunt zijn en hoe ze weten wat ze wel en niet mogen eten. Prentenboek met korte informatie en kleurenillustraties. Met begeleiding vanaf ca. 8 jaar.

Uitgever

Corona (© 2018)

Taal
Onderwerp
Doelgroep
Beschikbaar
Extern
Boek

Jasper heeft taaislijmziekte

Nandita Jain (Auteur), Andy Glynne (Auteur)

Naomi (ik-figuur) vertelt hoe het is om taaislijmziekte te hebben. Hij vertelt wat de ziekte inhoudt, over de behandeling en wat hij ervan merkt in zijn dagelijks leven. Prentenboek met korte informatie en kleurenillustraties. Met begeleiding vanaf ca. 8 jaar.

Beschikbaar in onderstaande bibliotheken