Skip to main content

Zoekresultaten

Specification
Onderwerpen
Auteur
Uitvoerder
Componist
Recensie
Genre
Uitgegeven tussen

4 Resultaten

Sorteren op
Dvd

Au revoir les enfants

Louis Malle (Regisseur)

Tijdens de Duitse bezetting van Frankrijk worden een katholieke en een joodse leerling van een internaat vrienden. De joodse jongen wordt echter door een ontslagen personeelslid verraden

Genre
Uitgever

Lumière (2005)

Taal
Doelgroep
Beschikbaar
Dvd

Ascenseur pour l'échafaud

Louis Malle (Regisseur), Noël Calef (Naar het werk van), Miles Davis (Componist), Jeanne Moreau (Acteur), Lino Ventura (Acteur), Maurice Ronet (Acteur)

Oorlogsveteraan Julien en zijn minnares Florence besluiten er samen vandoor te gaan en hebben een perfect plan uitgedokterd. Julien zal Florences echtgenoot vermoorden en een zelfmoord ensceneren. Maar alles verloopt anders dan gepland in deze film noir.

Dvd

Les amants

Louis Malle (Regisseur), Alain Cuny (Acteur), Jeanne Moreau (Acteur)

Genre
Uitgever

Lumière (2006)

Taal
Onderwerp
Doelgroep
Magazijn
Dvd

Zazie dans le métro

Louis Malle (Regisseur), Raymond Queneau (Naar het werk van)

Gabriel wacht in een Parijs station op de aankomst van zijn twaalfjarig nichtje Zazie. De welbespraakte en brutale Zazie droomt ervan de Parijse metro te zien. Wanneer ze in haar eentje Parijs gaat verkennen, beleeft ze een reeks avonturen en ontmoetingen.

Niet gevonden wat je zocht?

Het is mogelijk om ook in andere bibliotheken te zoeken.