Skip to main content

Zoekresultaten

Specification
Materiaal
Leeftijd
Uitgever
Onderwerpen
Auteur
Inlezer
Uitvoerder
Recensie
Genre
Uitgegeven tussen

4 Resultaten

Sorteren op
Boek

Mischling

Affinity Konar (Auteur), Elvira Veenings (Vertaler)

De tweeling Perle en Stacha probeert in Auschwitz de experimenten van Mengele te overleven; na de oorlog gaat Stacha op zoek gaat naar Mengele om wraak te nemen.

Boek

Zij zijn god niet

Roger Vanhoeck (Auteur)

Liesl groeit op in Duitsland tijdens de Tweede Wereldoorlog. Haar tweelingzusje Gretl is zwakzinnig, en volgens Hitler is er geen plaats voor zieken en gehandicapten in het Nieuwe Rijk. Vanaf ca. 13 jaar.

Boek

Blauwe ogen : de laatste overlevende van de nazi-experimenten getuigt

Rita Winterstein-Prigmore (Auteur), Koenraad De Wolf (Auteur)

Geschiedenis van de vervolging van Sinti door de nazi's tijdens de Tweede Wereldoorlog, met name het lot van een Duitse Sintitweeling die werd gebruikt voor medische experimenten.

Daisy-online

Zij zijn god niet

Roger Vanhoeck (Auteur), Lisette Vanhelmont (Verteller)

Liesl groeit op in Duitsland tijdens de Tweede Wereldoorlog. Haar tweelingzusje Gretl is zwakzinnig, en volgens Hitler is er geen plaats voor zieken en gehandicapten in het Nieuwe Rijk.

Niet gevonden wat je zocht?

Het is mogelijk om ook in andere bibliotheken te zoeken.