Skip to main content

Zoekresultaten

Specification
Materiaal
Leeftijd
Fictie of Non-fictie
Uitgever
Onderwerpen
Auteur
Uitvoerder
Recensie
Genre
Uitgegeven tussen

5 Resultaten

Sorteren op
Boek

Prins zoekt prins

Tiny Fisscher (Auteur), Coen Hamelink (Illustrator)

Prins Thijn heeft geen zin meer in handen schudden, praatjes maken en doen alsof. Hij zet een advertentie in de krant voor een invalprins. De invaller komt er, maar Thijn raakt alleen maar meer in de war. Wat is er aan de hand? Prentenboek met gekleurde illustraties. Vanaf ca. 5 jaar.

Uitgever

Volt (2023)

Taal
Doelgroep
Beschikbaar
Boek

Ziza wil geen ninja zijn

Marjet Huiberts (Auteur), Coen Hamelink (Illustrator)

Ziza is voorbestemd om ninja te worden, net als zijn vader, moeder, grote zus Xa en de tweeling Yin en Yan, zodat ze het driekoppige monster kunnen verslaan. Maar Ziza wil veel liever danser zijn. Wat vindt zijn familie daarvan? Prentenboek met dynamische, kleurrijke illustraties. Vanaf ca. 4 jaar.

Uitgever

Moon (© 2020)

Taal
Onderwerp
Doelgroep
Beschikbaar
Boek

Maak je eigen moestuin!

Linda Vogelesang (Auteur), Coen Hamelink (Illustrator)

Lijkt het je leuk om een moestuin te beginnen? Lees wat je nodig hebt en hoe je zaait, verplant en oogst. Met drie opdrachten, een tuinkalender en kleurenfoto's en -tekeningen. AVI-E5. Vanaf ca. 8 jaar.

Uitgever

Zwijsen (2017)

Taal
Onderwerp
Serie
Doelgroep
Beschikbaar
Boek

Kwijt

Mark Haayema (Auteur), Coen Hamelink (Illustrator)

Olifantje Dex is zijn moeder kwijt en gaat haar zoeken, samen met de kleine baviaan Ko. Ze ontdekken dat allerlei dieren door gemene stropers ook familieleden of lichaamsdelen kwijt zijn. Dat kan zo niet langer!

Uitgever
Taal
Onderwerp
Doelgroep
Beschikbaar
Interactief prentenboek

Prins zoekt prins

Tiny Fisscher (Auteur), Coen Hamelink (Auteur)

Prins Thijn heeft er genoeg van. Hij wil even geen handen schudden, praatjes maken, vriendelijk knikken en doen alsof. Hij zoekt een invaller en zet een advertentie in de krant: Prins zoekt prins. Tijdelijk. Dus niet voor altijd. De invalprins komt er, maar Thijn raakt daar alleen maar meer van in de war. Wat is er toch aan de hand?

Taal

Niet gevonden wat je zocht?

Het is mogelijk om ook in andere bibliotheken te zoeken.