Een timide journalist doet undercover mee aan een workshop om een datingcoach te ontmaskeren die beweert van elke man in drie dagen een casanova te kunnen maken, maar komt tijdens de workshop oog in oog te staan met zijn jeugdliefde.
Isa en Ruben zijn nog steeds dolverliefd, maar hebben het ook moeilijk met de verschillen tussen hen en bovendien krijgt Isa een heel aantrekkelijke nieuwe collega.
Na het overlijden van haar Indische oma overtuigt influencer Jenny haar moeder en zus om mee te gaan naar Bali. Ze zijn alle drie totaal verschillend maar krijgen alle drie met de liefde te maken.
De liefdeslevens van de zussen Eva en Lieke, hun broer Maarten en hun vader Ferry verschillen nogal van elkaar en volgen bepaald geen standaardpatroon. Worden ze toch gelukkig?