Skip to main content

Zoekresultaten

Specification
Materiaal
Muziek of film
Uitgever
Onderwerpen
Auteur
Inlezer
Uitvoerder
Recensie
Genre
Uitgegeven tussen

6 Resultaten

Sorteren op
Boek

Eindeloos bewustzijn : een wetenschappelijks visie op de bijna-dood ervaring

Pim Van Lommel (Auteur)

Samenvatting van bestaande kennis over bijna-doodervaringen en aanzet tot het wetenschappelijk verklaren van het verschijnsel van non-lokaal bewustzijn waarbij de auteur aansluit bij elementen uit de kwantumfysica.

Uitgever

Ten Have (2007)

Taal
Doelgroep
Beschikbaar
Boek

Licht op sterven : inzichten en ervaringen vanuit een verruimd bewustzijn

Ineke Visser (Auteur), Pim Van Lommel (Inleider)

Verzameling inzichten over het ervaren van een verruimend bewustzijn bij het levenseinde, met esoterische handreikingen voor stervensbegeleiders en lezers die zich voorbereiden op hun eigen levenseinde of dat van een dierbare.

Uitgever

AnkhHermes (© 2024)

Taal
Doelgroep
Beschikbaar
Boek

Ongestoord sterven : een ruimere kijk op orgaandonatie

Renate Greinert (Auteur), Pim Van Lommel (Inleider)

De moeder van een zoon die op 15-jarige leeftijd na een ongeval hersendood is verklaard en wiens organen zijn uitgenomen voor transplantatie, probeert vanuit haar gevoel van spijt, machteloosheid en woede een discussie op gang te brengen over orgaandonatie.

Uitgever

Akasha (2009)

Taal
Onderwerp
Doelgroep
Magazijn
Daisy-online

Eindeloos bewustzijn : een wetenschappelijks visie op de bijna-dood ervaring

Pim Van Lommel (Auteur), John Peters (Verteller)

Een BDE ('bijna-dood ervaring') is een authentieke ervaring die niet te herleiden is tot fantasie, psychose of zuurstoftekort. In het boek legt cardioloog Piet van Lommel uit hoe mensen die klinisch dood zijn toch zo'n indringende ervaring kunnen hebben. Hij doorspekt zijn betoog met verhalen van mensen die een BDE hebben meegemaakt. Volgens de auteur zijn er goede redenen om aan te nemen dat ons bewustzijn niet altijd samenvalt met het functioneren van onze hersenen: het kan ook los van ons lichaam ervaren worden.

Uitgever

Luisterpunt (2007)

Taal
Doelgroep
Dvd

Eindeloos bewustzijn : de film

Mark Verkerk (Regisseur), Pim Van Lommel (Naar het werk van)

Wetenschappelijke visie op bijna-doodervaringen en de getuigenissen van vier mensen die een bijna-doodervaring hebben gehad

Uitgever

EMS Films (2011)

Taal
Doelgroep
Beschikbaar