Herinneringen van de Britse (film)acteur, schrijver en presentator aan zijn jeugd tussen zeven en twintig jaar, een periode waarin hij het moeilijk had door eenzaamheid en zijn ontluikende homoseksualiteit.
Uit afgunst zorgen zijn vrienden dat een 17-jarige schooljongen wordt opgepakt door de politie, maar dit geintje loopt op allerlei manieren uit de hand.
Herinneringen van de Britse (film)acteur, schrijver en presentator aan een periode in zijn leven waarin hij verslaafd was aan cocaïne, maar waarin hij ook veel schreef en veel shows neerzette.
Een Engelse schooljongen, homoseksueel en dol op liegen, gaat nogal pedant zijn eigen weg tot hij betrokken raakt bij een moord en een internationaal spionagecomplot.
Een mislukte Engelse dichter weet de bovennatuurlijke gaven van zijn 15-jarige petekind uit Norfolk te analyseren en tot hun juiste proportie terug te brengen.
Een ambitieuze historicus lijkt af te stormen op een schitterende carrière, totdat hij kennismaakt met een oudere natuurkundige die wordt geobsedeerd door de zwartste bladzijde uit de wereldgeschiedenis.
Uit afgunst zorgen zijn vrienden dat een 17-jarige schooljongen wordt opgepakt door de politie, maar dit geintje loopt op allerlei manieren uit de hand.
In deze BBC-documentaire gaat de Britse acteur (1957) op reis door alle vijftig staten van de VS. Hij ontmoet daarbij bijzondere mensen en ziet landschappen, natuur en historische plaatsen