Ben krijgt als cadeautje een pingui͏̈n om mee te spelen. Hij probeert de pingui͏̈n op allerlei manieren aan het praten te krijgen, maar dat lukt niet. Prentenboek met eenvoudige illustraties. Vanaf ca. 4 jaar.
Egel is verdrietig en wil graag knuffelen, maar zijn vrienden zijn bang voor zijn scherpe stekels. Ook Schildpad zoekt troost, maar iedereen vindt zijn schild te hard. Zullen Egel en Schildpad ooit iemand vinden om te knuffelen? Keerdruk met twee verhalen die in het midden samenkomen. Vierkant prentenboek met grappige tekeningen in rustige kleuren. Vanaf ca. 4 jaar.
Een klein jongetje (ik-figuur) is dol op blauw. Hij wil graag een hond, maar die moet dan wel blauw zijn. Prentenboek met eenvoudige illustraties tegen een pastelkleurige achtergrond. Vanaf ca. 4 jaar.