Nesta (25) wordt door het hof van haar zus Feyre gedwongen haar leven op orde te brengen. Ze traint met Cassian en sluit nieuwe vriendschappen. Nesta leert omgaan met haar trauma's terwijl nieuwe gevaren dreigen. Vanaf ca. 15 jaar.
De wegen van Natasha en Daniël (allebei ca. 18 jaar, afwisselend ik-figuur) kruisen elkaar in New York op de dag dat Natasha zal worden uitgezet naar Jamaïca. Daniël probeert haar ervan te overtuigen dat ze een gezamenlijke toekomst hebben. Vanaf ca. 15 jaar.
Ella (17) danst in een stripclub om zichzelf te onderhouden totdat Callum Royal, de beste vriend van haar onbekende overleden vader, zich over haar ontfermt.
De ik-figuur Marguerite van Male leefde in de tweede helft van de 14e eeuw. Volgens haar moeder was Marguerite geboren voor liefde, voorspoed en geluk, maar daar lijkt ze niet veel van te merken. Haar vader, graaf van Vlaanderen, had liever een zoon, haar moeder wordt geestesziek, haar vader verliest de oorlog tegen de Engelsen en Marguerite wordt uitgehuwelijkt aan een brute Engelsman. Ze trekt weg met haar geliefde Filips van Rouvres, tot de pest een eind aan hun samenzijn maakt.
Smidsleerling Fletcher (15) kan demonen oproepen en komt op een school waar jongeren van adel worden opgeleid tot strijdmagiër tegen de orks. Vanaf ca. 15 jaar.
Het jonge leven van Othello valt stil als zijn zus Minthe zelfmoord pleegt. Ze wilde absoluut vrij zijn, zonder compromissen. Dat ideaal kon ze in het leven niet bereiken, daarom koos ze voor de dood, die ze de ultieme vrijheid noemt. Maar klopt dat wel? Othello is vastbesloten vrijheid te vinden in de onverwachte kronkels van het leven zelf. Tot de liefde op zijn pad komt.
Aristoteles en Dante zijn allebei van Mexicaans-Amerikaanse afkomst, maar verder verschillen ze in alles van elkaar. Toch raken ze bevriend. Dankzij hun vriendschap ontdekken ze wie ze zijn, en wie ze willen worden. Vanaf ca. 15 jaar.
Jacob ontdekt een krachtige nieuwe gave. Maar nog voor hij die onder controle heeft, moet hij samen met Emma en de pratende hond Addison proberen hun bijzondere vrienden te redden uit een zwaarbewaakt fort. Vanaf ca. 15 jaar.
Na vrijspraak door de onderzoeksraad worden Fletcher en zijn vrienden Othello en Sylva op een levensgevaarlijke missie gestuurd. Ze moeten de overheersing door het Orkenrijk voorkomen. Vanaf ca. 15 jaar.
Liesbeth (ca. 18) is opgenomen omdat ze een zelfmoordpoging heeft gedaan. Haar ouders hebben geen tijd voor haar en ze mag niet studeren. Liesbeth heeft het gevoel dat ze van niemand is. Vanaf ca. 15 jaar.
Vijf leerlingen van Bayview High moeten voor straf nablijven. Een van hen, Simon, zal het klaslokaal echter nooit verlaten... Voor het uur om is, is hij dood. Alle vier medeleerlingen hebben een motief. Wie heeft het gedaan? Vanaf ca. 15 jaar.
Sander en Lotte besluiten op een dag om weg te lopen. Sander laat een briefje achter. Maar zijn ze wel echt weggelopen? Als hun klasgenote Vianne Sanders fiets vindt, begint ze een eigen zoektocht, wat dramatische gevolgen heeft. Vanaf ca. 15 jaar.
Aza (16) lijdt aan smetvrees. Ze gaat met haar beste vriendin Daisy op zoek naar een verdwenen miljonair en komt in aanraking met diens zoon. Maar haar stoornis zit haar nieuwe gevoelens in de weg. Vanaf ca. 15 jaar.
Aza (16) lijdt aan smetvrees. Ze gaat met haar beste vriendin Daisy op zoek naar een verdwenen miljonair en komt in aanraking met diens zoon. Maar haar stoornis zit haar nieuwe gevoelens in de weg. Vanaf ca. 15 jaar.
Het bedrijf Death-cast meldt een autistische jongen en een biseksuele jongen, dat ze nog maximaal 24 uur te leven hebben, waarna ze elkaar ontmoeten, en die laatste dag proberen te leven zoals ze nog nooit geleefd hebben.
Peter (17, ik-figuur), een wiskundig genie, heeft last van paniekaanvallen. Tijdens zo’n aanval blijkt zijn moeder, een geniale wetenschapper, te zijn neergestoken en is Peters tweelingzus Anabel spoorloos verdwenen. Peter komt terecht in een wereld vol spionnen en weet niet wie hij kan vertrouwen. Vanaf ca. 15 jaar. `
Het bedrijf Death-cast meldt de autistische Mateo (18) en de biseksuele Rufus, dat ze nog maximaal 24 uur te leven hebben. De twee tegenpolen ontmoeten elkaar, en die laatste dag proberen ze te leven zoals ze nog nooit geleefd hebben. Vanaf ca. 15 jaar.
Feyre is terug in Velaris en bereidt zich voor op het jaarlijkse feest van de Winterzonnewende. Maar ze heeft veel last van schuldgevoelens over wat haar volk en zussen is overkomen door de oorlog. Rhys houdt zich bezig met het bewaren van de vrede. Vanaf ca. 15 jaar.