Viktor heeft weinig vriendjes en droomt vooral van piratenschepen en kapiteins. Het liefst zou hij zelf op een piratenschip willen meevaren en als hij hoort dat zijn over-over-overgrootvader ooit piratenkapitein is geweest, komt zijn droom uit. Op zolder komt uit een reuzengrote staande klok het schip van zijn over-over-overgrootvader en gaat Viktor mee op reis. Hij beleeft spannende avonturen en leert het echte piratenleven kennen.
Vier personen met terminale kanker komen terecht in een zelfhulpgroep, die onder leiding staat van een onervaren therapeute. Een van de patie͏̈nten is een huisvrouw, die wil dat haar jongere zus haar rol als echtgenote en moeder overneemt.
Om zijn depressieve broer Wim op te vrolijken regelt Gert als cadeau voor hem een escortdame. De drie praten, lachen en dansen en spelen een spel van aantrekken en afstoten.
Een kind wordt overreden en voor dood achtergelaten. De politie gelooft de vrouw die het kind gevonden heeft niet wanneer het jongetje ondertussen in de rivier is verdwenen