'Niets is waar en zelfs dat niet' bundelt de beste gesprekken uit het spraakmakende radio 1-programma 'Titaantjes'. De mooiste interviewfragmenten met Najib Amhali, Tom Barman, Hafid Bouazza, Sylvia Christel, Raymond van het Groenewoud, Youp van 't Hek, Kamagurka, Liesbeth List, Robert Long, Helmut Lotti, Connie Palmen, Panamarenko, Bart Peeters, Peter van Straaten, Toots Tielemans, Urbanus, Bram Vermeulen, Joost Zwagerman en vele anderen. Zij praten onbeschroomd over wat is geweest en hoe het zou kunnen zijn. Over hun inspiratie, liefde, crisissen, troost en ook een heel klein beetje over geld.
Beschrijving van acht reizen in verschillende delen van de wereld die acht Belgen in een ver verleden hebben gemaakt en die door de auteur opnieuw zijn gemaakt.
Bij het bekijken van foto’s uit zijn jeugd in een fictief Vlaams dorp van eind jaren zestig tot tachtig, ziet een man met de levenservaring van nu de grootsheid van toen verschrompelen tot bekrompen dorpsintriges en verontrustende herinneringen.
Een schrijver en een schilder beginnen een vriendschap in Oostende, een stad die ze allebei aan het ontdekken zijn, en zij schetsen een portret van de historie, de architectuur en de beroemde inwoners van deze stad.
Een psycholoog moet bepalen of een meisje, met een onbekende achtergrond en de gave om te zien of iemand liegt, de gesloten jeugdinstelling waar ze verblijft, mag verlaten.
Ides (13) gaat met zijn opa mee op een cruise. Hij hoopt dat hij als beloning de auto van opa zal krijgen. Maar aan boord zijn alleen maar oude mensen die zeuren. Ides wil zo snel mogelijk van boord maar dan wordt de kapitein ziek en moet Ides het schip zien te besturen.
Dit boek bevat 250 recepten, niet eerder in boekvorm verschenen: vis, vlees, vegetarisch en zoets – voor elk wat wils. Hiermee zet u het hele jaar door gegarandeerd heerlijke verse kost op tafel.
In dit boek heeft Jens Dendoncker de ultieme hoogte- en laagtepunten van zijn leven neergepend. Zo vertelt de stand-upcomedian en presentator een “moedig en grappig verhaal over angsten, Joy Division, senioren en konijntjes.” Zijn gevecht met epilepsie, depressie en zijn opname in de psychiatrie worden uitvoerig en eerlijk besproken. Maar hij gaat ook dieper in op zijn jeugd in West-Vlaanderen en de band met zijn vrienden en familie.
Twee jaar nadat hij door zijn vader aan de schrale zorgen van de aartslelijke zusters Crique is toevertrouwd, trekt Werner plots de wereld in. Aan de zijde van Orzas, een vadsige beer die een poot mist, sukkelt hij van de regen in de drop. Iedereen profiteert van de aimabele jongen. Is het niet voor geld, dan wel voor seks.