Skip to main content

Zoekresultaten

Specification
Materiaal
Taal
Muziek of film
Uitgever
Onderwerpen
Auteur
Inlezer
Uitvoerder
Componist
Recensie
Genre
Uitgegeven tussen

11 Resultaten

Sorteren op
Boek

De geluksvogel

Richard Russo (Auteur), Kees Mollema (Vertaler)

Een docent Engels probeert zich staande te houden wanneer op een tweederangs universiteit de verhoudingen tussen collega's en vrienden behoorlijk onder druk komen te staan door diverse bezuinigingen.

Luisterboek

Stoner

John Williams (Auteur), Jan Donkers (Verteller)

Een Amerikaanse boerenzoon die literatuurprofessor wordt, probeert de vele tegenslagen in zijn leven waardig te doorstaan.

Boek

Ik ben Charlotte Simmons

Tom Wolfe (Auteur)

Een jonge vrouw uit een provinciestadje mag naar een gerenommeerde universiteit, waar ze tot haar schrik terechtkomt in een poel van verderf, seks en drank.

Boek

De blinddoek

Siri Hustvedt (Auteur), Heleen Ten Holt (Vertaler)

In het leven van een Amerikaanse studente, die haar eigen identiteit aan het zoeken is, spelen in verschillende perioden vier mensen een grote rol.

Boek
Boek

De wetten van de aantrekkingskracht

Bret Easton Ellis (Auteur)

Het leven van drie studenten aan een Amerikaans college speelt zich af in een nihilistische sfeer van drugs, drank en seks.

Uitgever

Meulenhoff (1978)

Taal
Doelgroep
Magazijn
Daisy-online

De geluksvogel

Richard Russo (Auteur), Kees Mollema (Vertaler)

Een docent Engels probeert zich staande te houden wanneer op een tweederangs universiteit de verhoudingen tussen collega's en vrienden behoorlijk onder druk komen te staan door diverse bezuinigingen.

Dvd

Mona Lisa smile

Mike Newell (Regisseur), Lawrence Konner (Scenarist), Rachel Portman (Componist), Julia Roberts (Acteur), Kirsten Dunst (Acteur), Julia Stiles (Acteur), Maggie Gyllenhaal (Acteur)

Het maatschappelijk succes van de studentes in de jaren '50 blijkt meer af te hangen van het vinden van een goede echtgenoot dan van het afronden van hun opleiding. Dit tot teleurstelling van Katherine Watson, professor kunstgeschiedenis aan de prestigieuze vrouwenuniversiteit Wellesley College