Zoekresultaten

Specification
Materiaal
Leeftijd
Fictie of Non-fictie
Taal
Muziek of film
Uitgever
Onderwerpen
Auteur
Uitvoerder
Componist
Recensie
Genre
Uitgegeven tussen

14 Resultaten

Sorteren op
Boek

Winst : roman

Jeroen Olyslaegers (Auteur)

De economische crisis en onrust op de beurzen werken door bij de organisatie van een kunstmanifestatie in Berlijn.

Boek

Tijgermelk

Stefanie De Velasco (Auteur), Marcel Misset (Vertaler)

Als de Berlijnse vriendinnen Jameelah en Nini (14) getuige zijn van een moord vanwege eerwraak, wordt hun vriendschap op de proef gesteld. Vanaf ca. 15 jaar.

Dvd

Undine

Christian Petzold (Regisseur), Paula Beer (Acteur), Franz Rogowski (Acteur)

Genre
Uitgever

Cherry Pickers (© 2021)

Taal
Doelgroep
Net binnen
Dvd

Oh boy

Jan Ole Gerster (Regisseur), Cherilyn MacNeil (Componist), Tom Schilling (Acteur), Friederike Kempter (Acteur), Marc Hosemann (Acteur), Justus Von Dohnànyi (Acteur), Frederick Lau (Acteur), Michael Gwisdek (Acteur), Ulrich Noethen (Acteur), The Major Minors (Componist)

Uitgever

Homescreen ([2014])

Taal
Onderwerp
Doelgroep
Magazijn
Daisy-online

Tijgermelk

Stefanie De Velasco (Auteur)

Als de Berlijnse vriendinnen Jameelah en Nini (14) getuige zijn van een moord vanwege eerwraak, wordt hun vriendschap op de proef gesteld.

Dvd

Berlin Alexanderplatz

Burhan Qurbani (Regisseur), Alfred Döblin (Naar het werk van), Welket Bungué (Acteur), Jella Haase (Acteur), Albrecht Schuch (Acteur), Joachim Krol (Acteur), Nils Verkooijen (Acteur)

Een Afrikaan vlucht naar Europa met het idee daar als een goed mens te gaan leven, maar dat valt niet mee als illegale vluchteling en zeker niet als je onder invloed van een drugsdealer komt te staan.

Boek

Berlijn Alexanderplatz : het verhaal van Franz Biberkopf

Alfred Döblin (Auteur), Hans Driessen (Vertaler)

Geschiedenis van een transportarbeider, zich afspelend tegen de achtergrond van het leven in Berlijn in de jaren twintig.

Uitgever
Taal
Doelgroep
Beschikbaar
Boek
Boek

Afscheid van Berlijn

Christopher Isherwood (Auteur)

Zes episoden, die een beeld geven van het leven in de rijkste milieus en de arbeidersgezinnen in een stad die in de dertiger jaren in de schaduw leefde van het opkomende nazidom.

Strip

Hypericon

Manuele Fior (Auteur)

Een briljante archeologiestudente krijgt een beurs en een baan in Berlijn om een tentoonstelling over de ontdekking van de graftombe van Toetanchamon voor te bereiden. Daar ontmoet ze een Italiaanse kunstenaar met wie ze een intense liefdesaffaire krijgt. Graphic novel in kleur.